blank
search
 • blank

Herbatka ziołowa NA NERKI

16,00 zł
Ilość
Kup
W magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Poprzednia nazwa: "Herbatka ziołowa na nerki i układ moczowy"

 

Herbatka ziołowa polecana jest jako uzupełnienie diety w składniki, które wspierają pracę układu moczowego, dodatkowo wspierają funkcje eliminujące z organizmu zbędne produkty przemiany materii.

Masa netto: 100 g (20 saszetek po 5 g)
(herbata w saszetkach)

Masa netto: 100 g (herbata sypana)

 

Dodatkowe informacje

 • Składniki:

  ziele nawłoci (Herba Solidaginis), ziele skrzypu (Herba Equiseti), ziele rdestu ptasiego (Herba Polygoni avicularis), liść brzozy (Folium Betulae), liść borówki brusznicy (Folium Vitis idaea).

 • Sposób użycia:

  Herbatka w saszetkach:
  Jedną saszetkę zalać szklanką (ok. 200 ml) wrzącej wody i pozostawić pod przykryciem ok. 10 minut. Pić 2 do 3 szklanek dziennie.

  Herbatka sypana:
  2 łyżki (ok. 10 g) zalać szklanką wrzącej wody, przykryć i naparzać przez okres 20 minut kilkakrotnie mieszając. Przecedzić przez sitko.
  Stosować doustnie 1-3 razy dziennie po dwie łyżki (ok. 10 g) w postaci naparu.

 • Ostrzeżenia:

  Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonej diety są niezbędne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.
  Herbatka nie jest zalecana dla osób uczulonych na zawarte w niej składniki. Nie powinna być też spożywana przez kobiety w ciąży i karmiące piersią.

5901691470057
Komentarze (0)
Brak recenzji użytkowników.