blank
  • Obecnie brak na stanie
search
  • blank

Franciszkański Eliksir Krzemowo-pokrzywowy 250ml

31,00 zł
Unikalna kompozycja płynnych wyciągów z ziela skrzypu, poziewnika i przytulii oraz liści pokrzywy, krzemianu magnezu i kwasów organicznych (kwas jabłkowy i bursztynowy).
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Franciszkański Eliksir Krzemowo-pokrzywowy 250ml

Suplement diety

       Unikalna kompozycja płynnych wyciągów z ziela skrzypu, poziewnika i przytulii oraz liści pokrzywy, krzemianu magnezu i kwasów organicznych (kwas jabłkowy i bursztynowy). Poziewnik, przytulia i skrzyp są ziołami krzemionkowymi, a ich tradycyjne połączenie z kwasami organicznymi przekształca krzemionkę w postać łatwo przyswajalną. Krzem jest biopierwiastkiem niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania tkanki łącznej właściwej, nabłonkowej, nerwowej, chrzęstnej i kostnej. Poziewnik, skrzyp i przytulia wspomagają procesy odtruwania (detoksykacji) i odnowy organizmu. Pokrzywa wykazuje działanie krwiotwórcze (zwiększa liczbę krwinek czerwonych i hemoglobiny we krwi) oraz odtruwające organizm.

Produkt wykonany metodą tradycyjną.

Pojemność netto: 250 ml

5901691470330

Arkusz danych

Składniki
wyciąg płynny 1¦10 z¦ liścia pokrzywy (Urtica dioica L.)¸ ziela skrzypu polnego (Equisetum arvense L.)¸ ziela przytulii czepnej (Galium aparine L.)¸ ziela poziewnika szorstkiego (Galeopsis tetrahit L.) kwas ­L-askorbinowy 6 mg/ml¸ kwas bursztynowy¸ kwas
Sposób użycia
Dorośli 1do 2 razy dziennie 5 ml¸ dzieci od 7 roku życia połowę dawki. Przed użyciem należy wstrząsnąć.
Ostrzeżenia
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Produkt przeznaczony dla dorosłych i dzieci od 7 roku życia. Kobiety w ciąży i karmiące przed zażyciem produktu powinny skonsultować się z lekarzem. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut z
Przechowywanie
Przechowywać w miejscu suchym¸ nienasłonecznionym¸ chłodnym. Po otwarciu przechowywać w lodówce¸ w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Komentarze (0)
Brak recenzji użytkowników.