Detoxamin Basic Capsule 200 kapsułek
  • Nowy
search
  • Detoxamin Basic Capsule 200 kapsułek

Detoxamin Basic Capsule 200 kapsułek

199,00 zł

Detoxamin to czysty Zeolit klinoptylolit. Wyróżnia go spośród innych zeolitów na rynku, zastosowanie technologii PMA - (Panaceo Micro Activation), polegającej na kruszeniu cząstek klinoptylolitu pod wpływem wysokiej energii kinetycznej, podczas której dochodzi do kontrolowanego zderzenia cząstek zeolitu. Badania wykazały, że zarówno potencjał adsorpcji powierzchniowo modyfikowanego zeolitu-klinoptylolitu poprzez PMA, jak i przede wszystkim efekt przyciągania zanieczyszczeń, jest znacznie wyższy niż w przypadku zeolitu niepoddanego obróbce, co przekłada się na wysoką jakość i skuteczność produktu.

Ilość
Kup
W magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Zeolit klinoptylolit  to naturalny minerał wulkaniczny. Rozbudowana struktura krystaliczna tego minerału generuje szereg właściwości, które można wykorzystać w profilaktyce i wspomaganiu leczenia wielu schorzeń – od standardowej detoksykacji organizmu po wspomaganie pracy narządów i wspieranie walki z komórkami rakowymi. Detoxamin reguluje pracę jelit. Łagodzi wzdęcia, bóle brzucha oraz stany zapalne jelit. Wspiera florę bakteryjną jelit (mikrobiom jelitowy). Wzmacnia ściany jelit i wątrobę. Selektywnie wiąże amon oraz zanieczyszczenia chorobotwórcze (metale ciężkie)* i usuwa je wspomagając proces detoksykacji.

9120018672103

Arkusz danych

Składniki
Zeolit PMA
Sposób użycia
Zażywać 2-3 razy dziennie 3 kapsułki do posiłku, popijając szklanką wody (min. 100 ml).
Ostrzeżenia
Oprócz sporadycznie występujących zaparć, żadne inne niepożądane działania nie są znane. Zachować szczególną ostrożność w przypadku występowania chronicznych zaparć. Produkt może zwiększyć aktywność immunologiczną organizmu. Ze względu na brak wystarczających danych, stosowanie preparatu u dzieci i młodzieży (poniżej 18 roku życia) oraz u kobiet w ciąży i matek karmiących nie jest zalecane. Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki bez konsultacji z lekarzem. Nie wdychać.
Przechowywanie
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci poniżej 6 roku życia. Po użyciu szczelnie zamknąć opakowanie.

Szczegółowe referencje

EAN13
9120018672103
Komentarze (0)
Brak recenzji użytkowników.