Detoxamin Basic Farina Proszek 200G
  • Nowy
search
  • Detoxamin Basic Farina Proszek 200G

Detoxamin Basic Farina Proszek 200G

199,00 zł

Detoxamin Basic Farina jest naturalnym wyrobem medycznym, który wiąże szkodliwe, selektywnie wybrane substancje I działa jako wymiennik kationów w odcinku żołądek-jelita. Detoxamin to naturalny 100% zeolit-klinoptilolith, który jest wzmacniany za pomocą procesu PMA-Panaceo-Micro-Activation (PMA-ZEOLITH).

Ilość
Kup
W magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Detoxamin Basic Farina posiada szereg właściwości:

Reguluje pracę jelit, łagodząc wzdęcia, bóle brzucha oraz stany zapalne. Wspiera mikrobiom jelitowy, wzmacniając ściany jelit i wątrobę. Selektywnie wiąże amon oraz zanieczyszczenia chorobotwórcze, takie jak metale ciężkie, usuwając je i wspomagając proces detoksykacji.

120018672868

Arkusz danych

Składniki
PMA-ZEOLITH
Sposób użycia
Zażywać 2-3 razy dziennie do posiłku jedną płaską miarkę, wymieszaną w szklance wody (min. 100 ml).
Ostrzeżenia
Oprócz sporadycznie występujących zaparć, żadne inne niepożądane działania nie są znane. Zachować szczególną ostrożność w przypadku występowania chronicznych zaparć. Produkt może zwiększyć aktywność immunologiczną organizmu. Ze względu na brak wystarczających danych, stosowanie preparatu u dzieci i młodzieży (poniżej 18 roku życia) oraz u kobiet w ciąży i matek karmiących nie jest zalecane. Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki bez konsultacji z lekarzem. Nie wdychać.
Przechowywanie
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci poniżej 6 roku życia. Po użyciu szczelnie zamknąć opakowanie.

Szczegółowe referencje

EAN13
120018672868
Komentarze (0)
Brak recenzji użytkowników.