JODICA 100ML
  • Nowy
search
  • JODICA 100ML

JODICA 100ML

65,00 zł

Koncentrat jodu IODICA jest suplementem diety w formie płynnej, który zapewnia w 100% dzienne zapotrzebowanie organizmu na jod. Został stworzony przez siły natury, pochodzące z prehistorycznych mórz z przed ponad kilkudziesięciu milionów lat. Ta stworzona w naturalny sposób formuła wody z jodem jest wysoce wchłanialna, co zapobiega przedawkowaniu. Jeśli wypijemy jej zbyt dużo, nadmiar zostanie usunięty z naszego organizmu wraz z moczem.

Ilość
Kup
W magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Jod to pierwiastek niezbędny do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu. Jest potrzebny do produkcji T3 i T4, które wpływają na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Mają również wpływ na odpowiednią pracę serca, mięśni, mózgu oraz nerek. Dodatkowo bierze udział w procesach komórkowych, takich jak oddychanie oraz wytwarzanie energii oraz wpływa na zachowanie właściwej temperatury ciała. Nadmiar, a szczególnie niedobór jodu w organizmie jest bardzo niebezpieczny i przyczynia się do wielu zaburzeń.

5904624315005

Arkusz danych

Składniki
Woda, składnik aktywny jod: 91,6mg/l. Opakowanie 100ml zawiera 9,1mg jodu.
Sposób użycia
Stosować raz dziennie od 12-33 kropli w zależności od wieku.
Ostrzeżenia
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Stosowanie u kobiet w ciąży oraz matek karmiących po konsultacji z lekarzem. Suplement diety nie powinien być stosowany, jako zamiennik zróżnicowanej diety.
Przechowywanie
Przechowywać w temperaturze 1-25°C. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Szczegółowe referencje

EAN13
5904624315005
Komentarze (0)
Brak recenzji użytkowników.