blank
  • Obecnie brak na stanie
search
  • blank

BIOOIL Olej sezamowy tłoczony na zimno 500 ml

35,00 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Naturalny tłoczony na zimno olej sezamowy Laboratorium Biooil tłoczony jest z nasion białego sezamu, który ma bardzo charakterystyczny dla sezamu smak – nieco orzechowy o słodkawej nucie. Warto wspomnieć, że olej sezamowy jest bardzo odporny na jełczenie – wysoką odporność na temperaturę otoczenia i promienie słoneczne, olej z nasion sezam zawdzięcza zawartych w nim substancjom takim jak sezamol i sezamolina, które są naturalnymi przeciwutleniaczami.

 

Pojemność netto: 500ml

5907722370624

Arkusz danych

Sposób użycia
Warto podkreślić szerokie zastosowanie oleju sezamowego także poza kuchnią. Stanowi on bazę wielu naturalnych kosmetyków¸ a sam jest doskonałym organicznym emolientem. Nadaje się do wielu typów cery¦ suchej¸ mieszanej¸ dojrzałej. Wykazuje w kontakcie ze s
Ostrzeżenia
Olej sezamowy tłoczony na zimno nie nadaje się do smażenia – pod wpływem temperatury wszystkie cenne właściwości oleju sezamowego są niszczone.
Przechowywanie
Olej sezamowy należy przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu. W niskiej temperaturze może gęstnieć¸ a na dnie mogą osadzać się naturalne substancje występujące w oleju.
Komentarze (0)
Brak recenzji użytkowników.