Witaminy i minerały

Nowe Produkty

Nowe produkty
Wszystko nowe

Lista produktów według marki Biooil

Firma Laboratorium BIOOIL może pochwalić się ponad dziesięcioletnią tradycją – powstała w 2007 roku z inicjatywy dzisiejszych właścicieli, państwa Beaty i Jacka Heintze.

Ideą założycieli firmy Laboratorium Biooil było dostarczenie na rynek polskiej zdrowej żywności produktów wysokiej jakości, o cudownym smaku i aromacie, który udało się uzyskać z natury.

Początkowo firma działała na skalę lokalną i zatrudniała tylko kilka osób.

Z czasem jednak, kiedy zapotrzebowanie na produkt wzrosło, a sama filozofia firmy zaczęła przysparzać nowych klientów, firma stopniowo rozrastała się i zwiększała swój udział w rynku zdrowej żywności.

Choć nasza firma ma “dopiero” 10 lat, to pracują w niej ludzie kilku pokoleń.

Wyróżnia nas nietypowe – w branży spożywczej – podejście – staramy się maksymalnie wykorzystać dobra natury, oddając klientowi końcowemu produkt wolny od chemii, konserwantów, sztucznych dodatków – tłoczymy to, co najlepsze z natury.

Naszą siłą jest własne laboratorium w którym prowadzimy badania – sprawdzamy produkt na każdym etapie procesu produkcyjnego, począwszy od surowca, poprzez olej w fazie tłoczenia, po gotowy produkt rozlewany do butelek.

Dzięki takim badaniom, możemy tłoczyć oleje z najlepszej jakości ziaren i nasion, przez co produkowane przez nas oleje osiągają najlepsze parametry odżywcze.

Aktywne filtry